во

Што работиш?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога некој ме игнорира

Немој те НИКАД да ја праќате жената по пиво со иљадарче…