во

Штипска пастрмајлија…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Готово брат. Чекам на овој што ми дужи…

Како ги гледам птиците…