во ,

Ти, шо ќе правиш со твоите компири?

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гарант ќе биде гинеколог

Девојко, ќе може да те сликнам?