во

Ти женско или машко си?

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Човечноста се познава уште од мали нозе

Јас после секое враќање од дискотека