во ,

Влегувам во кафана и ја прашувам келнерката…

kelnerkata

Видео на неделата

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Немој бе мутав!!

Учење за тест