во

За 10 г. Матура

Што мислиш?

2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како поминува неделата…

Му ѕвони на битолчанец мобилниот и…