во ,

Се зависи од платата…

plata

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Балканот на една тетоважа

Трајче не им угодува многу на луѓето…