во

Еве ти 500че за бензин земи урда…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пријателе, шо си тажен?

Душо мислам дека у карбураторот…