Кога се обидуваш да помогнеш на пијаниот другар,а ти си повеќе пијан

tumblr_m5ezckial81r2hf4ro1_500

loading...
loading...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *