во

Баба е во животна форма…

Покасно вечерта, на враќање накај дома:

Што мислиш?

30 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете го само разочарувањето на крајот…

10 луѓе на чија смиреност ќе им завидат дури и на најголемите јога мајстори