во

Она кога комшијата се спрема да сече дрва со моторката

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ај преведи ми го “NOT FOR SALE”

Немој, ќе ти се видат гаштите!