во

Ај преведи ми го “NOT FOR SALE”

ne

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сине, купив нов сапун, пробај го…

Она кога комшијата се спрема да сече дрва со моторката