во

Кога мајка ти сабајле ќе те најде мртов пијан во дневната соба

Што мислиш?

25 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

А бе, што оволку часовници?

Натпис како за мене…