Кога ќе и кажеш дека имаш Југо со 1.6 мотор, вебер карбуратор, фелни од 7 јота, со 175/50 гуми, низок пренос, касеташ напред, камионски амортизери…

jugo

Loading...

Навалица

Претплати се на нашата мејлинг листа и ги добивај најинтересните слики секој ден.

Благодариме на претплатата

Грешка.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *