во , ,

Како иде животот?

Реклама

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Коа одиш на гости и ти нудат уште една ракија, а ти “не сакаш”

Ми ги кажаа трите знаци кога те сака една жена…