во ,

Овој германски овчар и оваа ласица се преслатки и неразделни пријатели

Необичните пријателства помеѓу животните се совршен доказ дека љубовта не познава граница, а за тоа најдобро знаат германскиот овчар Нова и ласицата Пако. Нивната сопственичка Дајана Гриб вели дека тие живеат заедно како да не знаат дека се различни, а фотографиите од нив ќе ви го разубават денот – погледнете.

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ова се гледа еднаш во животот: На крајбрежјето на Финска забележан бизарен природен феномен

Овој McDonald’s бургер е стар 10 години – во живо се пренесува што се случува со него