во , ,

Што ќе се случи ако измешате Кока Кола со варакина?

Она што се случува е навистина неверојатно. Неколку секунди откако ќе додаде белило во Кока Кола, црниот газиран сок добива жолта боја.

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, што е тоа камиказа?

Оваа девојка одлучила да ја направи истата сексапилна фотографија како Емили Ратајковски