во

Боре како си го замислуваш крајот?

Што мислиш?

33 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Велигден стартер пак

Склад со 300 стари суперавтомобили заборавени од сопственикот: Ferrari, Lamborghini, Mercedes, Corvette, Mustang, Porsche и што уште не