во , ,

Весел доктор со Ајронмен маска му дава нови протетички нозе на мал пациент

„Не сите суперхерои носат наметки“– ова го пишува во описот на видео во кое весел доктор со Ајронмен маска му ги дава новите протетички нозе на својот мал пациент.

„Педро вели дека јас сум неговиот херој, но всушност тој е мојот“ – вели доктор Даниел Фабрицио.

Супер Попуст -25%!

Радоста на момчето се познава и преку маската.

Погледнете го видеозаписот:

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Цртеж на Да Винчи понуден на аукција, се очекува да достигне рекордна цена

Кина објави нови фотографии од Марс: Изгледаат спектакуларно