во ,

Влегува пијан човек во такси и му вели на возачот…

Реклама

Влегува пијан човек во такси и му вели на возачот:

– Во…возиме право дома.

– Можете ли да бидете малку попрецизни?

– Да, секако. Во спалната соба.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Телесно позитивна инфлуенсерка станува вирална со прикажување како изгледа женското тело без филтри

Пораснал Пинокио и нашол девојка…