во ,

Внукот влегува во собата и не може да им поверува на очите…

Внукот влегува во собата и не може да им поверува на очите:

– Дедо, што правиш бе!?

– Гледам историски филм!

– Ама дедо, тоа е п*рно!!

– Е внучко, за тебе е п*рно, а за мене е историја!

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Илон Маск ги восхити сите со неговиот возен парк

Што работат најинтелигентните луѓе во светот?