во ,

Вработен во јавна администрација се враќа изнервиран од работа и ѝ вели на жената…

Реклама

Вработен во јавна администрација се враќа изнервиран од работа и ѝ вели на жената:

– Добро ма Маро, какво беше тоа кафе што ми го направи сабајле?

– Па малку појако, со 2 лажички кафе.

– Друг пат да не ти се повтори! Цел ден око не можев да склопам на работа!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Цветко влегува во продавница и бара 100 грама салама…

Оди жена кај гатачка…