во ,

Го вика Трпе Пецко да му прави друштво ќе оди кај очен доктор да му препиши наочари слабо гледа…

Го вика Трпе Пецко да му прави друштво ќе оди кај очен доктор да му препиши наочари слабо гледа.

Го чека Пецко Трпе никако да излезе од кај докторот…

Реклама

По два саати ете го излегува…

Што стори досега?

Докторо стави едни наочари да пробам па втори, трети, четврти и така два сати…

И после…

И после ме гони у три пи*ке лепе материне, да одам да научам да читам…


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Едно утро налетал на човек што правел склекови во паркот…

Дајте ми ја буквата В за на ланче….