во ,

Дали ме сакаш?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Моментот кога положиш испит без да си учел

Кој сака оваков принтер?