во ,

„Дамите“ од Хрватска имаат многу „итни“ проблеми кои очигледно им се поважни и од животот

Жена која се занимава со надградба на нокти од Хрватска сподели со каква мака се соочува таа и нејзините колешки. Тие иако ги затвориле своите салони со цел да го заштитат сопственото и здравјето на своите клиентки некои жени едноставно „не можат да живеат“ без средени нокти дури и во ваква ситуација.

Жената вели: „Се чудите зошто сите купуваат брашно, масло, квасец, тоалетна хартија, а потоа ми праќате вакви пораки? Ај што сум во шок од работите кои ни се случуваат, туку сум во шок што од вчера добивам пораки со прашања, а најмалку пораки за поддршка.“

Што мислиш?

2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 Слики од преслатки “спанковци” кои ќе ви го разубават денот

Вистина ли е дека сме и продале 100 000 компјутери на Јапонија?