во ,

Да ти кажам право сите мажи се исти…

Две плавуши на кафе:

– Да ти кажам право сите мажи се исти.

– А како се исти што се мажеше 5 пати?

– Платите им беа различни маче!

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Познати спортисти што заработуваат најмногу пари од само една објава на Инстаграм

Сателитот на NASA снимил вонземјански брод 10 пати поголем од планетата Земја?