во , ,

Девојка се растегнувала со тренер, а потоа ѝ се случила најнепријатната можна ситуација

Личниот тренер Карлос Марвила ѝ помагал на својата клиентка квалитетно да се растегне и да се припреми за тренинг, но ѝ се случило нешто што никако не било планирано – таа малку повеќе се опуштила… Веќе отприлика знаете на што мислиме, нели?

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Уметник ги замислува Дизни принцезите со по некое кило вишок

Фотошоп катастрофа: Оглас за куќа стана вирален хит поради бизарните детали