во ,

Дознал дека девојка му го изневерува, а начинот на кој ѝ раскинал стана вирален на интернет

Оваа снимка на која е прикажано како едно момче ѝ раскинува на својата девојка која го изневерува стана вирална на социјалните мрежи!

Супер Попуст -25%!

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

24 Првокласни анархисти кои не се замараат со било какви правила во општеството

30 Пати кога луѓе се сретнале со познати личности на обични места