во , ,

Докторе, мислам дека жена ми има воспалена жолчка…

Маж му ѕвони на својот доктор:– Докторе, мислам дека жена ми има воспалена жолчка.

– Не е можно. Лани ја опериравме и ја извадивме жолчката. До сега не сум видел човек со втора жолчка!

– А сте виделе ли човек со втора жена?

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мажите откриваат: Која боја на коса ја сметаат за најпривлечна и зошто?

7 Однесувања на жените кои привлекуваат мажи како магнет