во ,

Доста беше Валентин бејби

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Навалицааа…

Па има мала разлика :)