во ,

Едноставна детска задача намачи многу возрасни – го знаете ли решението?

Едноставна задача за деца намачи многу возрасни, а истата стана вирална на социјалните мрежи. Погледнете го видеото!

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Откриена е мистеријата за настанувањето на сибирскиот кратер

8 Фотографии докажуваат дека Париз не е толку совршен како што мислиме