во ,

Епска битка! Дуел помеѓу Крале Марко и Дарт Вејдер…

Епска битка!


Дуел помеѓу Крале Марко и Дарт Вејдер.

Нормално, нашиов от’ Прилеп победува, седнува и си вика:

– Tи ’бам астматичарот..! Око ќе ми извадеше со тоа неонката…

Навалица Ви препорачува

Олд Скул бандана

600.00 ден

Навалица Ви Препорачува

Машки папучи

1,600.00 ден

SOCKS ADDICT

1,070.00 ден

Олд Скул бандана

600.00 ден

Што мислиш?

31 Points
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ова е Мушу, преслаткото минијатурно кученце кое обожава да се сонча

10 Причини зошто најдобрата пријателка е најважна во животот