во

Жал ми е да си го разбудам детето…

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Порано имаше само фиксен телефон…

Ленче, кој беше тој што излезе од кај вас вчера?