во ,

Живот


Што мислиш?

32 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јас сум од времето кога не се јадеше просо…

Шо се носи моментално по светот