во ,

Тажно, но вистинито

Купи маица за 599 ден.

busted-maska-crna

Што мислиш?

25 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кој е?

Блажо војска у ЈНА на времето, ама тапа од Српски јазик…