во ,

Замисли комшија, овој Стојан кој живее над нас, во станот има кокошарник…

Реклама

-Замисли комшија, овој Стојан кој живее над нас, во станот има кокошарник.

-А има ли петел?

-И тоа каков!

-Е сега ми олесна.

-Како бе ти олесна?

-Па јас три месеци одам на терапија кај еден психијатар затоа што секое сабајле слушам некој петел како кукурика.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторе, веќе месец дена не можам да спијам. Секоја ноќ ми се причинува…

Бармен, ќе може ли да ми дадете 300 милилитри вотка, но ставете ми ја во една чаша за сок…