во ,

Зошто барате развод од сопругата?

Судијата:

Реклама

– Зошто барате развод од сопругата?

– Кога и да се скараме, почнува да ме мава со тави и тенџериња.

– Од кога се случува тоа?

– Започна веднаш после свадбата и трае веќе 15 години.

– А зошто дури сега барате развод?

– Порано бев побрз и ме промашуваше.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зошто плачеш сине?

Ресторан на врвот на еден облакодер. На две различни маси седат двајца депресивни мажи и пијат….