во ,

Зошто Кинескиот ѕид се вбројува во седумте светски чуда…

Реклама

Зошто Кинескиот ѕид се вбројува во седумте светски чуда?

– Затоа што тоа е единствениот кинески производ кој не се расипал за помалку од еден месец.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Маж стои во ред во супермаркет, зад него стои русокоса и му се смешка…

Κаκо се виκа маж што се женел 5 пати…