во ,

Во Битола на паркинг, мандак вози во рикверц и удира чоек…

Во Битола на паркинг, мандак вози во рикверц и удира чоек. Рипа од колата и испаничено вика:

– Извини брат, не те видов..

А кабадајата станва, мирно си ја треси прашината и му вели:

– Еми шо ќе ме видиш, две недели Солун бев…


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Доктор, политичар, дете и свештеник патуваат со авион. Наеднаш, авионот почнува да се тресе и да паѓа…

Два сина и третиот е на пат…