во , , ,

Изгледа тешко да се изведе, ама уствари не е…

Супер лесно да се изведе ова, а мислам дека не треба ни кацига.

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 Работи по кои ќе пропознаете луѓе без култура и манири

Храбар дечко проба да го запре автобусот како у филмот Спајдермен