во ,

Храбар дечко проба да го запре автобусот како у филмот Спајдермен

Што мислиш?

8 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Изгледа тешко да се изведе, ама уствари не е…

Што е ова брод или подморница?!