во ,

Што е ова брод или подморница?!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Храбар дечко проба да го запре автобусот како у филмот Спајдермен

Oтишол министерот за здравство во контрола во болницата во Охрид…