во ,

Кажете ми ве молам, од колку милиграми Дијазепам треба да му земам на мажот ми?

Жена влегува во аптека и прашува:

– Кажете ми ве молам, од колку милиграми Дијазепам треба да му земам на мажот ми?

– Каква му е дијагнозата?

– Си купив чевли од 7000 денари…

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На пазар во гужвите некое мало човече се судрило со некој крупен развиен батка…

Така ли се работи бе, ние струја немаме, а вие се расправате наместо да работите!