во ,

Како би изгледале децата на 16 од најпознатите екрански парови

Статистиката покажува дека просечниот човек во САД троши повеќе од 4 часа гледајќи телевизија секој ден. Не е ни чудо што се заљубуваме во парови на екранот и толку многу сочувствуваме со нив. Многумина од нас се веројатно обожаватели на „среќни засекогаш“ кои сакаат нашите омилени парови на екранот да ги надминат сите пречки, да се венчаат и да имаат деца.

1. Рејчел и Рос – „Пријатели“

2. Џек и Роуз – „Титаник“


3. Рон и Хермиона – „Хари Потер“

4. Едвард и Вивијан – „Убава жена“

5. Џони и Бејби – „Dirty Dancing“

6. Стив Тревор и Дијана – „Wonder Woman“

7. Али и Ноа – „Бележник“

8. Шелдон и Ејми – „Теоријата на големата експлозија“

9. Вилијам Тарнер и Елизабет Сван – „Пиратите од Карибите“

10. Џим и Пем – „Канцеларијата“

11. Мајлс и Мерилин – „Неподнослива суровост“

12. Џери и Холи – „ПС те сакам!“

13. Питер Паркер и Мери Џејн Вотсон – „Спајдермен 2“

14. Себастијан и Миа – „Ла Ла Ленд“

15. Џон Сноу и Денерис Таргариен – „Игра на тронови“

16. Доминик и Лети – „Брзи и бесни“


Супер Акција -20%

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Леле каков ксмет, и мезе и ракија! Ај да пивнам малку па ќе замезам…

Види друже Хасо ама добри женски има во каталогов…