во ,

Како изгледаа 18 познати личности на почетокот на нивните кариери, сега и на нивниот Инстаграм

Реклама

Се чини дека вчера Салма Хајек глумеше шармантна вампирка во трилерот „Од самрак до зори“, а Џилијан Андерсон заедно со Дејвид Духовни решаваа мистериозни случаи. Но, оттогаш поминаа повеќе од 25 години. Се прашувавме како таа и другите познати жени се менувале низ годините.

Шерон Стоун

Синди Крафорд

Ева Лонгорија

Никол Кидман

Наоми Кембел

Пенелопе Круз

Марион Котијар

Наоми Вотс

Дру Баримор

етрин Зета-Џонс

Џесика Честејн

Дајан Кругер

Џилијан Андерсон

Лора Дерн

Хелен Хант

Викторија Бекам


Алиша Силверстон

Салма Хајек


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мамо, зошто оној мавта со стапот?

21 Работи на која малкумина од нас налетале во секојдневниот живот