во ,

Како изгледале 15 актерки над 70 години во младоста

Филмската индустрија го отвори светот за талентирани актерки кои ја пленеа публиката со својот шарм. Денес тие веќе имаат над 70 години, но продолжуваат да глумат во филмови и да се појавуваат на општествени настани под рефлекторите.

1. Џесика Ланге, 32 и 70 години

2. Кендис Берген, 23 и 71 година

3. Аџелика Хјустон, 34 и 70 години

4. Миа Фароу, на 22 и на 74 години

5. Сигурни Вивер, 36 и 72 години

6. Жаклин Смит, 41 и 73 години

7. Сали Филд, на возраст од 20 и 75 години

8. Глен Клоуз, 38 и 75

9. Џејн Сејмур, 33 и 71 години

10. Шерил Лад, 38 и 71

11. Голди Хоун, 24 и 76 години

12. Линда Картер, 33 и 70 години

13. Кристин Барански, на 47 и на 70 години

14. Џин Смарт, 43 и 70 години

15. Сузан Сарандон, 36 и 70 години


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 ќерки на познати личности кои изгледаат како млади верзии на нивните мајки

15 Познати личности кои имаат обратен процес на стареење