во ,

Како изгледале 17 познати личности на почетокот на 2010-те VS. Денес

Се чини дека вчера ја дочекавме 2010 година, а сега е крајот на 2023 година. Гледајќи наназад, може да се каже дека тајмингот беше добар. Затоа решивме да се потсетиме на ѕвездите кои ја дефинираа ерата и да споредиме како изгледале тогаш и како изгледаат сденес.

Меган Фокс 2012/2022 година

Џенифер Кулиџ 2013/2023 година

Кетрин Зета-Џонс 2013/2022 година

Памела Андерсон 2013/2023

Сем Смит 2013/2023 година

Селена Гомез 2013/2023

Бред Пит 2013/2023 година

Еванџелин Лили 2013/2023 година

Адел 2013/2023 година

Тејлор Свифт 2013/2023 година

Виола Дејвис 2013/2022

Колин Фарел 2012/2022 година

Мишел Фајфер 2013/2023

Кара Делевињ 2014/2022 година

Еван Питерс 2012/2023

Моника Белучи 2011/2022

Ребел Вилсон 2013/2022 година

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

18 Стари работи кои изгледаат како нови и после половина век

16 Неверојатни докази дека животот на Алјаска е убав, но и суров