во

Кај ги наваѓа вакви неписмени другарки, појма немам…

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како да го украсите балконот за новогодишните празници?

На америчките филмови џогираат, се тушираат…