во ,

Келнер, имаш ли шеќер…

-Келнер, имаш ли шеќер…

-Имам…

-Заебано е мама му да ja ебам, дедо умре од тоа.

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

22 Фотографии од мачки кои што седат како уморни старци

Неговото прво доаѓање на градилиште поминало лошо, еве зошто сите се смееле