во ,

Кога баба ти ќе ти каже дека си многу убав

baba

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога бубалица ќе го однесе на мајка му тестот со чиста петка

Кога со другарот правите пица